Збереження життя та здоров'я дитини – головне завдання школи

        21 квітня 2015 року, за ініціативи відділу освіти Бершадської РДА, за сприяння  районної організації «Товариство Червоного   Хреста» на базі Бершадського медичного  коледжу було проведено практичний семінар з цивільного захисту  для шкільних медпрацівників, учителів основ здоровя та Захисту Вітчизни.
        З вітальним словом до учасників зібрання звернулась директор коледжу   Оніщенко  Катерина Миколаївна.  Викладач  внутрішньої медицини та основ медсестринства  Сільчук Тетяна Тимофіївна  розкрила проблему цивільної підготовки населення  та особливості долікарської допомоги. Педагогічні працівники дізнались про типи надзвичайних станів, а також про важливість своєчасної  першої допомоги. 
       Викладач  з військово-медичної підготовки та медицини надзвичайних ситуацій Майданевич  Наталія Володимирівна  детально зупинилась на правилах проведення серцево-легеневої реанімації, продемонструвала  їх  на медичному муляжі. Теоретичну розповідь всі бажаючі медичні працівники та учителі могли закріпити  практичними навичками. 


      Цікавою  була лекція Сосонського Володимира Олексійовича – викладача хірургії, який доступно та зрозуміло продемонстрував  медичні та побутові способи зупинки кровотечі.   Наставнику  допомогали його студенти.  Розповіді викладачів медичного коледжу підсилювались відео презентаціями.
      В процесі практичного семінару  можна було ставити запитання, обмінюватись досвідом, тобто поновити або поповнити свої знання з цивільного захисту.  Такий формат методичної допомоги працівникам шкіл було використано вперше, але відгуки присутніх показали, що такі інтеграційні заходи досить дієві та цікаві.  
   Когут О.М., методист РМК
 


23.04.2015 | Aдмін

Вернутись назад