Олімпіадний рух

        Успіх навчання та виховання учнівської молоді базується на взаємодії “сіяча вічного, мудрого”, учнів,  учителів, керівників шкіл та їх заступників, працівників методкабінету, відділу освіти. Свідченням тому є успішне виконання  програми роботи з обдарованими дітьми.
       Одним із пріоритетних напрямків роботи освітянської галузі Бершадщини була і залишається підтримка талановитих учнів, формування інтелектуального потенціалу  району.
    Особлива увага відділом освіти приділяється проведенню І  і ІІ  етапів, та підготовці до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. 
          У 2014-2015 н.р.   з 8 листопада по 14 грудня та з 30 січня по 20 березня  проходив районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,  якому  передувало проведення шкільних  учнівських олімпіад із базових дисциплін
( з  16 жовтня по 24 жовтня ).


      Відповідні  умови для проведення олімпіад створили дирекції шкіл та учителі- предметники     БСШ№1,  №3. Під час проведення районних олімпіад  було забезпечено повну самостійність учнів, вчасний початок і закінчення роботи.
      У II (районному) етапі олімпіад брали участь 693 учні загальноосвітніх навчальних закладів району. Переможцями та призерами районних олімпіад стали 182 учні, з них І місце -57, ІІ місце-68, ІІІ місце-57 учнів.
        Всі  17 предметних  олімпіад  проведені  організовано, на належному рівні,  з дотриманням  чинних  вимог. Вони дали змогу виявити здібності та обдарування учнівської молоді, сприяли стимулюванню їх інтересів до вивчення базових дисциплін. Аналіз  результатів  олімпіад  свідчить про те, що педагоги  розуміють  важливість  олімпіадного руху в справі  виявлення  та розвитку  обдарованої  учнівської молоді, всіляко  заохочують  здібних дітей, сприяють роботі вчителів з цією категорією учнів.
    Більшість учнів успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку.
Найвищих результатів, як і у попередні роки, домоглися учнівські команди міських шкіл, зокрема учні школи №1 -28 призових місць,№3-27, учні  Війтівської -18, Флоринської -16 та Баланівської  14призових місць. 
Вагомих успіхів за підсумками районних олімпіад досягли учнівські команди БСШ№2 (9), Красносільської  (8), Джулинської та Яланецької
(по7),  Шляхівської (6), Устянської, Михайлівської та Чернятської (по5).
    47 учнів-переможців ІІ етапу  учнівських  олімпіад  стали  учасниками обласного етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад відповідно до рейтингу.
Філімонова А.Г., завідуюча РМК


15.04.2015 | Aдмін

Вернутись назад