Миттєвості приємних вражень

        З метою обміну досвідом роботи вчителів біології та керівників гуртків станції юних натуралістів, згідно плану роботи методичного кабінету 26 листопада 2014 року на базі Крушинівської ЗОШ І – ІІ ступенів відбувся районний семінар на тему «Розвиток життєвих компетентностей на уроках біології та в позакласній діяльності».
        Роботу семінару розпочали з огляду виставки  «Робота своїми руками з дарів, Україно, твоїх!», де були презентовані вироби з природних матеріалів (листя дерев, насіння та плодів рослин), роботи з бісеру та паперу.
       Цікаво та змістовно, з  використанням  інтерактивних  методів  навчання  пройшли  уроки  біології  у  6 та 8 класах, які  провела  вчитель  вищої  категорії  Гонтарук Г.М, вона  не  тільки  дала  міцні  теоретичні  знання, а  й  пов’язала  їх  із  життям та  практичним  використанням.  За  що і отримала  схвальні  відгуки колег-біологів.
 


      Логічним   продовженням  тематики семінару було заняття гуртка «Юні квітникарі» під керівництвом Ткач Т.Г. на тему «Різноманітний асортимент природного матеріалу у виготовленні об’ємної  композиції «Народні обереги».  Діти познайомились з символічним значенням рослин при виготовленні українських оберегів, а також показали майстерність і креативність під час роботи.  Виготовлені обереги  передані учасникам антитерористичної операції на сході країни.  Активну участь у роботі гуртка взяли учасники семінару.
     Під  керівництвом  методиста РМК  Романчук  І.П. та  керівника  СЮН  Панченко  З.П. відбулася  інструктивно-методична  нарада, на  якій  розглядалося  питання  нормативної  бази  вчителів  цього  фаху, обговорення  змісту  підручника  біології  6  класу, підведено  підсумки  тижня  екології  та  біології, рослинництва  та  експериментального  дослідництва; вручено  грамоти  та  подяки  учням. Відмічено роботу і Крушинівської ЗОШ І – ІІ ст. по даному напрямку. Подяку відділу освіти Бершадської РДА отримала учениця 8 класу Мандриш Анастасія   за активну участь в районній науково-практичній конференції «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
          Семінар був змістовним та  сприяв розвитку в учителів біології навичок компетентнісно- зорієнтованої освіти. 

Романчук І.П.,методист РМК  
Кулик Г.О., директор Крушинівської ЗОШ І-ІІ ст. 
 


05.12.2014 | Aдмін

Вернутись назад