Молодому поколінню - європейські цінності

          Розбудова Української держави  на шляху до Європейського Союзу  - складний і багатогранний процес. А тому ми -  молоде покоління- сьогодні прагнемо перейняти від європейської спільноти   і  запровадити у життя української шкільної громади нові демократичні традиції.
        10 листопада 2014 року в актовій залі  Джулинської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   відбулося інтерактивне засідання Школи молодого лідера за участю  шкільного омбудсмена . Співпраця учнівського колективу, Ради лідерів  та  дитячого захисника прав дитини  має значний вплив на формування лідерських якостей та навичок учнівської молоді, бо прагнемо, щоб  європейські  цінності стали нашими переконаннями , а не даниною моді. 


       Теми, обрані  для обговорення , надзвичайно актуальні : боротьба з корупцією в Україні та дотримання принципів гендерної  рівності. Старшокласники  активно  обговорювали  питання  про   чинники, що перешкоджають розвитку нашої  країни. Лідери  учнівського самоврядування висували свої пропозиції   щодо протидії корупції,  поширення антикорупційного законодавства серед української молоді, батьківської громадськості.  Дійшли висновку : кожен  має почати із себе -  і в плані суворого дотримання Закону , і щодо рівності між юнаками  та  дівчатами. А для цього започаткували  новий  проект   «Рівні права - рівні можливості !». 
      Адже усвідомивши важливість участі кожного у боротьбі із цими  проблемами , народ України і ми - як молоде покоління -  станемо на шлях правди та справедливості!                                                                                                                
         Запрошуємо  ровесників до активного спілкування на сторінках газети  «Бершадський край».
                                                   
Загребельна Тетяна, голова Ради лідерів,  
                               Петріянчук Лілія, омбудсмен 
Джулинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів
 

 26.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад