Семінар учителів фізичної культури у Флоринській школі

11 квітня 2018 року на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури з метою поліпшення здоров’я та вдосконалення фізичної підготовки учнів». 34 учителя фізичної культури були присутні

Розпочався семінар з ранкової щоденної руханки учнів початкової школи. Далі виступила керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Сировець Наталя Володимирівна, яка ознайомила учителів фізичної культури з новинками Нової української школи та обов’язкової сертифікації учителів.

Під час практичного блоку семінару учасники переглянули урок-гру з елементами нестандартного підходу учителя Кісик Ольги Григорівни «Подорож до лісу» у 4 класі, де мали змогу побачити особливості застосування гри під час виконання різних фізичних вправ. Також було відвідано урок учителя фізичної культури Ківака Володимира Володимировича у 6 класі «Ознайомлення з технікою передачі М’яча зверху та знизу. Двостороння гра у волейбол». Урок проведено на високому рівні, учні показали гарну підготовку та майстерність гри у волейбол.

Третім етапом районного семінару з фізичної культури у було проведення майстер-класу учителями Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. «Гра у волейбол» з учителями фізичної культури району.

Учасники семінару високо оцінили рівень фахової підготовки педагогів та фізичної підготовленості учнів Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст..

 Алла Олійник, методист РМК

 Продовження тексту новини13.04.2018 | Aдмін

Вернутись назад