ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АРМСПОРТУ НА ВІННИЧЧИНІ

Нещодавно у місті Немирів пройшов 25-ий ювілейний Чемпіонат України з армспорту серед  дорослих.  Вперше за історію українського армспорту, чемпіонат України приймала Вінницька земля – це було хвилююче та захоплююче водночас, адже усі присутні отримали задоволення і від організації, і від оформлення, і від процесу змагань. Участь у чемпіонаті прийняли 180 спортсменів з 24 областей України. Глядачі мали змогу спостерігати за боротьбою найтитулованіших армспортсменів України, багаторазових чемпіонів Європи та світу.

Команду Вінницької області представляли учасники у складі 18 спортсменів. У підсумку спортсмени  області вибороли 5 медалей.  Наші спортсмени успішно виступили на даних змаганнях і вибороли 3 медалі. Рожко Вікторія посіла 2 і 3 місце , а Дяченко Оксана 3місце.
Чемпіонат України був відбірковим на Чемпіонат Європи з армспорту 2018, що відбудеться 26 травня – 2 червня в м. Софія (Болгарія) та на Чемпіонат Світу з армспорту 2018, що відбудеться 13 – 21 жовтня в Анталії (Туреччина). Вінницькі спортсмени, що стали призерами, вибороли право захищати честь збірної України на європейському та світовому рівні. Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на змаганнях!