Районний конкурс агітколективів «Земля - наш спільний дім!»

Відповідно до  наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 16.03.2018 року  № 143  «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів (агітбригад) екологічної просвіти «Земля - наш спільний дім»,  плану роботи відділу освіти, фізичної культури та спорту  Бершадської РДА та з метою створення і  активізації роботи учнівських агітбригад, покрашення природоохоронної роботи, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення  нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  проведено  огляд-конкурс агітколективів екологічного спрямування . Тематикою просвітницького заходу вибрано актуальну проблему сьогодення «Охорона та збереження природних ресурсів».

В районному огляді-конкурсі взяли участь  Бершадська №1,№3,  Війтівська, Сумівська ,  Устянська,  Флоринська ЗОШ І-Ш ст..  Тематика виступів більшості агітбригад була спрямована на  висвітлення екологічних проблем, пов’язаних із раціональним природокористуванням в масштабах району, області , України, на зменшення впливу людини на навколишнє середовище, а також на презентацію природоохоронної та просвітницької   діяльності безпосередньо агітколективів, навчальних закладів. Виступи колективів  були позитивно зорієнтовані, поєднували різні сценічні  жанри.  В образній формі  з елементами театралізованого дійства,  народної пісні,  хореографічних постановок учасники агітбригад порушували актуальні проблеми використання та збереження природних ресурсів нашого краю.

Оригінальними, авторськими, змістовними, з вдало висвітленою результативністю еколого-просвітницької та природоохоронної  діяльності  в школах були   сценарії  виступів всіх колективів. Але найкраще це вдалося агітколективу «Екосіті» Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник вчитель географії Макарчук О.В.), який і буде представляти наш район на обласному етапі конкурсу.

 

 

Зоя Панченко, директор СЮНПродовження тексту новини28.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад