Представляємо нові підручники видавництва

Дорогі друзі!

Майже 20-річний шлях видавництва «Грамота» книжкотворення позначений десятками інноваційних підручників і посібників. Ми працюємо з найкращими авторами для найкращих читачів учнів і вчителів нашої країни.

«Грамота» умотивований та активний учасник упровадження Нової української школи довготермінової реформи, унаслідок якої вже нинішні школярі мають відчути зміни й отримати необмежений доступ до здобуття якісної освіти.

Нова українська школа заохочує до створення особистісно орієнтованих інноваційних навчальних ресурсів,  що допомагатимуть учителям формувати в учнів усвідомлену потребу до навчання впродовж  життя, світогляд, цінності культури, уміння й навички, необхідні для життєвого й професійного вибору, відповідно до глобальних викликів сьогодення та тенденцій майбутнього.

У цьому році творчий колектив видавництва «Грамота» створив для вас, друзі, нові підручники для 5 класу, які внесено до затвердженого переліку підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році. Підручники створені відповідно до оновленої програми та концепції Нової української школи на засадах компетентнісного підходу. Згідно з рішенням колегії МОН України від 21.12.2017 р. (протокол № 9/2-19), вони отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Знаючи про вашу, колеги, зацікавленість, просимо ознайомитися із пропозицією видавництва «Грамота» за покликанням http://gramota.kiev.ua/  та поділитися інформацією про новинки з учителями.

http://gramota.kiev.ua/konkurs/444-zarubizhna-literatura-5kl 

«Зарубіжна література» автори Ніколенко Ольга Миколаївна, Конєва Тетяна Михайлівна, Орлова Ольга Василівна,  Зуєнко Марина Олексіївна та Кобзар Олена Іванівна

 

 

 

  

http://gramota.kiev.ua/konkurs/443-nimetska-mova 

 

 «Німецька мова (1-й рік навчання)»    автори  Сидоренко Марина Миколаївна та Палій Олександр Анатолійович

 

 

 

 

   

http://gramota.kiev.ua/konkurs/442-ukrainska-literatura-5kl  

 

«Українська література»

 автор Авраменко Олександр Миколайович

 

 

 

 

  

http://gramota.kiev.ua/konkurs/441-ukrainska-mova-5kl

«Українська мова»               

автори Єрмоленко Світлана Яківна, Сичова Вікторія Томасівна

 

 

 

    

 http://gramota.kiev.ua/konkurs/445-intehrovanyi-kurs-literatura-rosiiska-ta-zarubizhna-5kl

Інтегрований курс «Література» (російська та зарубіжна)»

автори Бондарева Олена Євгенівна, Ільїнська Ніна Іллівна, Бітківська Галина Володимирівна та Мацапура Валентина Іванівна

 

 

 

 Навчальна література видавництва змістовна, сучасна, спрямована на забезпечення доступу учнів до якісної освіти. Наші книжки заохочують дітей набувати життєво важливих компетенцій упродовж усього життя, сприяють особистісному зростанню кожного. Підручники укладено згідно з вимогами чинних навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України.

 Принагідно повідомляємо, що за сприяння видавництва «Грамота» можливе проведення творчих зустрічей освітян та авторів підручників, у ході яких вони презентуватимуть свої навчальні й методичні новинки, а також поділяться деякими таємницями підручникотворчої «кухні». Усі охочі матимуть можливість поставити гостям запитання, отримати відповіді на них, а також автограф, зробити світлини на згадку.

Ваші пропозиції щодо організації творчих зустрічей з авторами стануть предметом нашої особливої зацікавленості. Видавництво «Грамота» відкрите для спілкування заради взаємного культурного збагачення та налагодження тісних взаємовигідних контактів. Ми працюємо для й заради дітей та освітян країни.

Валентина Куцак, методист РМК

 Продовження тексту новини19.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад