Конкурс «Космос. Людина. Духовність»

Відділ освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА, доводить до вашого відома умови проведення обласного конкурсу учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність». Конкурс проводять з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької роботи; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення їх потреб в творчій самореалізації. 

Учасниками Конкурсу можуть бути учні 5 – 11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти. Конкурс проводиться у заочній формі.

Районний етап конкурсу – науково-дослідницьких робіт учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність»  відбудеться 16 березня 2018 року на базі Бершадської районної станції юних техніків о 13 годині (роботи приймаються з 12 по 16 березня).

Авторські роботи, з напрацюваннями підготовленими на обласний конкурс «Космос. Людина. Духовність» можуть бути основою для статей  Всеукраїнської наукової конференції «АСТРОНОМІЯ І СЬОГОДЕННЯ», яка відбудеться 12 квітня 2018 року у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського.

Запрошуємо інтелектуальну молодь до участі!

Олена Бабій-Парахонич, директор СЮТПродовження тексту новини13.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад