Методичне об'єднання учителів фізики

12.01.2018 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики.

 «Нова українська школа – виклик часу» - з таким питанням перед фізиками району виступила завідуюча Бершадським районним методичним кабінетом Філімонова А.Г. Вона розповіла про зміни, які чекають школярів у 2018-2019 навчальному році та привітала присутніх із зимовими святами.

По питанню «Тонкощі фізичних процесів у задачах якісного змісту та корисні поради вчителям для підготовки учнів до ЗНО з фізики» виступив учитель фізики Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Половинченко М.Т.

 «Шкільний фізичний експеримент – як засіб формування дослідницьких компетентностей учнів» - так вважає вчитель фізики Тирлівської ЗОШ І – ІІ ступенів Ляшенко О.А., про що і повідомила колегам.

Вчитель Дяківської ЗОШ І – ІІ ступенів Гонтарук А А. поділився досвідом з теми «Обробка результатів та особливості виконання лабораторних робіт за новою програмою у 9 класі».

З питання «Про техніку безпеки у кабінеті фізики» виступив вчитель фізики Ставківської ЗОШ І – ІІ ступенів Данилець А. Г.

Про підсумки моніторингу навчальної діяльності з  фізики у закладах загальної середньої освіти району доповідала голова районного методичного об'єднання вчителів фізики, учитель Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Титарчук М.Г.

Наприкінці роботи вчителі підбили підсумки та визначили основні питання для  роботи методичного об’єднання на наступне засідання. 

Марія Титарчук, вчитель-методист Бершадської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Продовження тексту новини17.01.2018 | Aдмін

Вернутись назад