Виховна робота - проблеми, досягнення, плани

12 січня 2018 року в актовій залі РМК відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи на тему : «Організаційно- управлінська діяльність  заступників директорів шкіл з виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах»

Нарада  була дуже ґрунтовна і висвітлювала такі питання:

1.      Про підсумки виховної роботи за І півріччя 2017-2018 навчального року. Концепція національно-патріотичного виховання.

2.      Організація виховного процесу у ІІ півріччі 2017-2018 навчального року.

3.      Виконання нормативно-правової документації заступниками директорів з виховної роботи.

4.      Співпраця відділу освіти, фізичної культури та спорту з державними установами з питань національно-патріотичного виховання, правоохоронних програм, конвенції  ООН.

5.      План заходів з національно-патріотичного виховання.

6.      Волонтерська робота - це справа честі і гідності кожного.

7.      З досвіду роботи з організації управлінської діяльності, запровадження сучасних форм і методів контролю, скоординованості дій школи,сім'ї, громадськості.

8.      Співпраця заступника директора з виховної роботи та педагога-організатора у спільній діяльності з батьками щодо залучення учнів до навчання та позакласної роботи.

9.      Планування роботи заступників директорів з виховної роботи на ІІ семестр 2017-2018 навчального року.

10.  Психологічний тренінг  «Форми і методи виявлення авторитетів дитини»

Серед запрошених, представників установ та організацій,  були

-        Смакоус Жанна Леонідівна, головний спеціаліст служби у справах дітей

-        Джужук Максим Володимирович,  прокурор місцевої прокуратури Бершадського району

-        Загоруйко Олег Анатолійович,  старший офіцер відділу комплектування Бершадсько-Теплицького  військового комісаріатому.

Свої напрацювання у виховній роботі, співпраці з батьками представила Прокопенко Людмила Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Шляхівської ЗОШ І-ІІІступенів. Усі тонкощі волонтерської роботи презентували заступник директора Бершадської ЗОШ №1 Голинська Галина Петрівна та учениця  10  класу Магдаль Ангеліна. У співпраці заступника та педагога-організатора закладена успішна реалізація  виховної моделі закладу, про свою плідну роботу розповіли Багнюк Лідія Василівна, заступник директора з виховної роботи та Янчук Аліна Анатоліївна, педагог-організатор з  П'ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Психологічний тренінг  «Форми і методи виявлення авторитетів дитини» з присутніми провела  Візнюк Світлана Семенівна, практичний психолог П'ятківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

На завершення наради  усіх заступників привітав із новорічними святами  зразковий гурт «Щедрограй » та «Сопілкарик »Баланівської ЗОШ І-ІІІст.

Людмила Загарій, спеціаліст відділуПродовження тексту новини15.01.2018 | Aдмін

Вернутись назад