Працює колегія відділу

Нещодавно відбулась чергова колегія відділу освіти, фізичної культури та спорту. На неї були запрошені директори шкіл та заступники з навчально-виховної роботи. Традиційно перед новим роком освітян прийшли привітати наймолодші учасники навчально-виховного процесу – вихованці ДНЗ «Сонечко» м. Бершадь та гурт автентичного співу «Оберіг» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

На колегію виносились такі питання:

-    Про хід виконання цільової програми з обдарованою молоддю «Обдаровані діти» на період 2013-2017 років. (Філімонова А.Г.,  завідуюча РМК )

-   Про хід виконання рішення колегії  відділу освіти  від 23.10.2013 № 5  «Про хід виконання районної програми «Вчитель» на 2013-2017 р.р.». (Процепова О.О., методист РМК)

-    Про хід виконання програми розвитку дошкільної освіти  Бершадського району на період до 2017 року. (Свистун Н.Є., методист РМК з дошкільної освіти)

-  Про вартість харчування  дітей загальноосвітніх шкіл, професійного ліцею та навчально-виховних комплексів на 2018 рік (Когут О.М., провідний спеціаліст ВОФКС).

 

Начальник ВОФКС Оксана Тартачна  чітко окреслила завдання на наступний рік, звернувши особливу увагу на зміни в законодавстві.

 Продовження тексту новини27.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад