Зерна досвіду Війтівської школи. Семінар заступників з навчально-виховної роботи

22 грудня 2017 року на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся семінар заступників директорів шкіл району з навчально-виховної роботи, з метою вивчення роботи педагогічного колективу з питання: «Організація роботи педколективу над підвищенням творчої активності обдарованих дітей у процесі впровадження компетентнісно-зорієнтованого навчання». У роботі семінару взяла участь завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова А.Г.

 В ході семінару практичний психолог Бесідовська Г.П. провела заняття з елементами тренінгу «Емоційна зарядка», що дало змогу учасникам налаштуватись на конструктивну роботу. 

Заступники директорів  відвідали відкриті уроки, які проводили учителі Жук О.П. (10-Б клас), Демидова Л.І(2-Аклас)., Дмитренко В.Г.(8-Бклас),  Остап'юк Г.О.(7-Бклас).  Ковальчуком О.М. було проведено інтелектуальну гру для учнів 8-10-х класів «Найрозумніший інформатик». Валовим В.П. під час засідання гуртка «Працелюб» було презентовано роботу «Через сьогодення в майбутнє». Всі уроки були проведені на високому методичному рівні, з використанням мультимедійних презентацій, що дало змогу забезпечити високу наочність навчального матеріалу, застосовано багато інтерактивних методик навчання.

Під час екскурсії  школою заступники директорів мали змогу познайомитись з матеріально-технічною базою закладу, різноманітними виставками дитячої творчості, результатами гурткової роботи, спортивних секцій.

Присутні відзначили естетичне  оформлення навчального закладу, цікаві змістовні куточки. Особливе зацікавлення викликав музей, який за результатами першого Всеукраїнського конкурсу громадських музеїв нагороджений дипломом національної спілки краєзнавців України. Вчитель Теслюк В.В. розповіла учасникам про роботу музею, краєзнавчо-пошукові заходи з даного напрямку, які проводяться з метою формування в учнів патріотизму, усвідомлення єдності власної долі з долею Батьківщини, активної громадської позиції.

Під засідання круглого столу з питання «Створення умов для підвищення фахової майстерності педагогічного колективу для реалізації компетентнісного підходу в навально-виховному процесі» презентував роботу навчального закладу  директор школи Джужук В.М.

Учасники семінару розглянули актуальні питання організації науково-дослідницької діяльності учнів, ознайомилися з досвідом роботи  заступника директора з навчально-виховної роботи Демидова А.М. по питанню «Експериментальна діяльність як інструмент роботи з обдарованими учнями».

Яскравим завершенням роботи став позакласний захід «Золотий Олімп», де було нагороджено грамотами найкращих учнів, що гідно представили школу на районному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (із 17 місць – 13 перших), різноманітних конкурсах та змаганнях. Також порадували виступи учасників художньої самодіяльності, що дарували всім музичні вітання та гарний настрій.

         

    По завершенню семінару учасники поділилися  своїми враженнями. Сподіваємось, що семінар був проведений з користю і відкрив нові обрії в організації  роботи з  інтелектуально-обдарованими дітьми,  адже обдарована і талановита дитина – це той потенціал, який визначає шляхи розвитку науки, духовної культури, техніки, економіки, підвищує конкурентоспроможність нашої держави!

 Продовження тексту новини27.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад