Обласний форум Українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – українці!»

23 листопада у Вінниці відбувся обласний форум Українських патріотичних добрих справ дітей та учнівської молоді «Ми – українці!»

Форум зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із різних районів Вінницької області. Основною метою та завданнями форуму було обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді усіх шкіл Вінниччини, обмін досвідом між учнями, утвердження та культивування кращих рис української національної ментальності та моральних якостей серед учнів.

Бершадський район представляли учениця 11 класу Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова Бершадської районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність» - Оксана Стаднійчук та учениця 11 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ангеліна Магдаль.

Організаторами форуму виступили Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації і Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Участь у заході взяли представники влади, громадських організацій молодіжного, військового та волонтерського спрямування, освітяни і науковці. З вітальним словом до учасників форуму звернулись  начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяна Лісогурська та голова Вінницької обласної організації Товариства сприяння оборони України - Анатолій Кацай.

Після завершення урочистого відкриття форуму його учасники обговорювали та виступали з доповідями в межах секцій на визначені теми: аналіз роботи учнівського самоврядування області як засобу формування соціальної активності, відповідальності, самосвідомості учнів; підсумки діяльності волонтерських об’єднань та волонтерської діяльності учнів; огляд системи виховної роботи музеїв при навчальних закладах області; аналіз особливостей відзначення національних дат у навчальних закладах області, їх вплив на формування ідентичної самобутності школярів.  

 

 Подібні заходи сьогодні вкрай необхідні. Це дає можливість нашим дітям та юнацтву розкрити свої таланти, поділитися цікавими творчими ідеями, пропозиціями. Патріотичне виховання та інтелектуальна підготовка наших дітей і молоді в сьогоднішній, переломний для нашої держави час, має бути пріоритетом для влади. Ця праця з часом окупиться сторицею. Держава, яка дбає про власну молодь, матиме згодом свідомих, діяльних і відповідальних громадян, готових захищати і розбудовувати рідну країну.

Лариса Криворуцька, педагог-організатор Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

куратор районної організації учнівського врядуванняПродовження тексту новини25.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад