Флешмоб як форма позаурочної роботи з дітьми та молоддю

В день  відзначення Дня  Гідності та Свободи,  21 листопада 2017 року вихованці танцювального колективу Бершадського Будинку дитячої творчості «Міраж» разом із керівником Оленою Коновал підготували та провели флешмоб «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!».

60 дітей (а це учні Бершадської ЗОШ №1 та №3) з метою   вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості виступили перед батьками та школярами.

Проведення флешмобів стало традиційним для колективу. Це виступи на День Захисту дітей, до Днів Європи в Україні, дня Незалежності, спортивних свят тощо. Батьківський комітет завжди долучається  до забезпечення подібних акцій атрибутами та костюмами.

Хочемо зазначити, що психологи відзначають позитивність флешмобів, адже вони благотворно впливають на психологічний стан учасників, сприяють вираженню емоцій, допомагають звільнитися від скутості, розвивають навички самоорганізації і водночас почуття колективізму.

У позаурочній роботі з учнями флешмоби доцільні як акції короткочасні, що можуть охопити велику групу учнів різного віку та підготовки, зафіксувати увагу дітей на якихось важливих явищах. Їх можна проводити як із виховною метою так і з розважальною, оздоровчою.  Заняття й спілкування зі школярами у більш-менш вільних умовах, що не обмежені рамками уроку, заняття допомагають педагогам краще пізнати дітей, виявити їх таланти, налагодити стосунки, пережити щасливі миті спільної діяльності, творчості.

Юрій Баранов, директор Будинку Дитячої творчості Продовження тексту новини25.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад