Спортивні підсумки вересня

Нещодавно на спортивних майданчиках  дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» в місті Вінниця, відбулись фінальні обласні літні сільські спортивні ігри  Вінниччини 2017 року серед команд сільських та селищних територіальних громад під патронатом голови Вінницької обласної державної адмінітсрації Коровія В.В..

Вінниця гостино зустріла більше чотирьохсот сільських спортсменів – учасників фінальних змагань, які представили 134 сільських та селищних територіальних громад з 26 районів області, що виборювали перемогу у дев’яти видах спорту. Наша команда вдало виступила на даних і посіла високе 5 місце. Переможцями і призерами стали спортсмени з армспорту, шашок, легкої атлетики. Успішним виступом порадували учасники з малого футболу, настільного тенісу.

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту