Нарада керівників навчальних закладів

     8 вересня 2017 року на базі районного методичного кабінету  відбулася нарада  керівників навчальних закладів. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна О.М.

      Основними питаннями, які були винесені на нараду  були: про організацію навчально-виховного процесу в навчальних закладах району у 2017-2018 навчальному року, планування бюджету на 2018 рік, основні правила дотримання санітарно-гігєнічних вимог в навчальних закладах.

    Методисти районного методичного кабінету надали методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу та викладання навчальних предметів у 2017-2018 н.р .Завідуюча методичним кабінетом  Філімонова А.Г. познайомила з термінами та графіком   проходження курсової перепідготовки у 2018 році. Як правильно організувати виховну роботу в школах району у новому навчальному році розповіла інспектор відділу освіти Загарій Л.Г.  Методист РМК Куцак В.В. надала інформацію щодо забезпеченості учнів 9 класу новими підручниками. Також було обговорено питання щодо індивідуального навчання учнів.

     В ході наради керівники навчальних закладів обмінювались досвідом роботи по організації навчального процесу, ведення відповідної документації.

 Валентина Куцак , методист РМК

 

 Продовження тексту новини17.09.2017 | Aдмін

Вернутись назад