А у нас, у дитсадку!.. Великдень

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, розповіді про минуле і сучасне…. Але не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садку. Основне завдання - донести всю важливість свята, розповісти «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

20-21 квітня у дошкільному навчальному закладі «Малятко» відбулося святкування Великодня.

Вихованці середніх груп «Зірочка» та «Червона Шапочка» разом з вихователями Брик Наталею Іванівною, Осадчук Інною Іванівною та під керівництвом музичного керівника Шевчук Ніною Петрівною, підготували й провели розвагу, на якій діти продовжували знайомитися з народними традиціями та обрядами українського народу, співали пісень, декламували вірші, водили хороводи, брали участь у музичних композиціях, грали в народні ігри.

Але яке ж свято без гостей? До дітей на свято завітали батьки, священник Сергій та учасники церковного хору, які привітали всіх присутніх зі світлими днями, побажали здоров’я, миру, віри, надії та любові і пригостили дітей солодощами.

Лариса Корнелюк, завідуюча ДНЗ «Малятко»

 Продовження тексту новини23.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад