Формування інформаційної культури читачів. Семінар шкільних бібліотекарів на базі Бершадської школи №1

06 квітня 2017 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Формування  інформаційної культури читачів».

Учасників семінару гостинно зустрів директор школи Погончик Г.О., заступник директора з НВР Дудник Л.І. Учні презентували школу. Розпочала семінар керівник районного методичного об’єднання бібліотекарів Рибак Н.В., яка ознайомила його учасників з планом роботи.

Під час семінару шкільних  бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів району відбулась презентація книг Григорія Олексійовича  Погончика. Автор книг розповів про кожну з написаних ним книг, познайомив з історією їх створення.

На високому рівні  бібліотекарем  школи Рибак Наталією  Василівною проведені  бібліотечний урок у 3 класі «Знайомтесь: довідкова література» та виховний захід «У сузір’ї літературно-мистецької Вінниччини» з використанням різних форм та  методів, яскравою презентацією.

За круглим столом «Аукціон авторських ідей» шкільні бібліотекарі обговорили такі питання :

Учасники семінару детально опрацювали інструктивно-методичні матеріали щодо роботи Репозитарію. Кожен ЗНЗ з 20 березня до 14 квітня 2017 року відповідно до інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору ЗНЗ електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручників, що відповідає кількості учнів 8 класу цього ЗНЗ у поточному навчальному році, та оформлення результатів вибору заповнює спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника в Репозитарії.

Присутні також мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Рибак Н.В. відвідавши шкільну бібліотеку.

За круглим столом  бібліотекарі обговорили проведені бібліотечний урок та виховний захід, а також висловили конкретні пропозиції щодо планування роботи на 2017-2018 навчальний  рік.

Від імені всіх шкільних бібліотекарів району хочеться подякувати господарям за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю!

Валентина Куцак, методист РМКПродовження тексту новини11.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад