Знай наших! Спортивна весна

Минулого тижня  учні Бершадської ДЮСШ брали  участь в зональних змаганнях Чемпіонату України в м. Жмеринка з греко-римської боротьби , зональному Чемпіонаті з футзалу  серед юнаків 2003 р. н. в  с. м. т. Крижопіль та вперше взяли участь в Чемпіонаті області з боротьби сумо серед молодших юнаків (до 14 років) в м. Вінниця.

В Жмеринці учень Бершадської ЗОШ №3 Андрій Кравчук став чемпіоном, він в складі збірної команди області візьме участь у фіналі Чемпіонату України по греко-римській боротьбі серед молодших юнаків в м. Берегове, який проходитиме в квітні місяці. А Владислав Савостьяненко в складі збірної області, серед старших юнаків буде змагатися у фіналі Чемпіонату в м. Кременчук.

В Чемпіонаті області з боротьби сумо серед молодших юнаків команда ДЮСШ виборола друге місце з шести команд. А чемпіонами змагань  у своїх вагових категоріях серед дівчат стали: Інна Хмарук, Тетяна Колесник, Інна Клебанська, Інна Петришина. ІІ місце- Оксана Камишна, Юлія Папчук, ІІІ місце – Марія Папчук, Олена Басок, Світлана Клибанська- учні Війтівської ЗОШ.

Серед юнаків чемпіонами стали: Олег Михальченко, Богдан Гонтарук, ІІ –місце Костянтин Фролов, Микола Беляєв- Красносільська ЗОШ.

ІІІ місце –Павло Савченко – Крушинівська ЗОШ.

В зональному чемпіонаті області з футзалу в с. м. т. Крижопіль серед юнаків 2003 р.н. і молодших, наші учні обіграли ровесників з Чечельника 3:0 та Крижополя 5:2 і ввійшли до фінальної частини змагань які пройдуть 18.03. в с. м. т. Літин.

Учнів підготували тренери – викладачі Борисенко В.В., Коваль С.П., Івашківський В.М., Струтинський М.Ю., Попов І.Ф.

Микола  Драч, директор ДЮСШ

У Вінниці відбувся чемпіонат області з боротьби сумо серед юніорів до 18 років. Команда Бершадської ДЮСШ, яка складалась з учнів Війтівської та Красносільської  ЗОШ зайняла 2 загальнокомандне місце. Чемпіонами області у різних вагових категоріях стали: Богдан Гондарук та Валерій Марченко – Красносільска ЗОШ, 2 місця посіли: Ярослав Клебанський, Олена Качан, Інна Хмарук, Наталія Оперчук, Анна Височан, треті – Марія Хірян, Анна Щерба, Тетяна Колесник, Інна Петришина, Олександра Скрипник –Війтівська ЗОШ.   Вітаємо!