Перші "Проліски надії". Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фестиваль учительської та учнівської творчості «Проліски надії» - це щорічне свято, перший етап якого традиційно проходить у школах. Цього року огляд художньої самодіяльності «Проліски надії - 2017» відбувся у Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 лютого. Звітний шкільний концерт проходив у красиво оформленій  актовій залі під мелодійною назвою «Ми - діти твої, Україно!». До концертної програми увійшли одинадцять різножанрових художніх номерів, до яких усі школярі готувалися дуже сумлінно, вкладали у них душу та вміння. У конкурсі були задіяні учні 1-11 класів. Кожен концертний номер вражав своєю досконалістю, виконавською майстерністю, артистизмом.

Програма розпочалася виступом шкільного учнівського хору, який  виконав чудові пісні «Наша земля - Україна» та «Український коровай».  Дитячі голоси зачарували всіх присутніх у залі. Здивували своєю майстерністю члени танцювального колективу «Самоцвіти», виконуючи українські народні танці «Гопак» та «Полька з притупом». Захоплення викликали  наймолодші учасники  фестивалю Недобійчук Єва  та  Поповійчук Анастасія, які виконали  пісню «Україночка». Гурт «Смайлики»  вразив своїм виконанням  пісні «В ритмі серця». Незабутніми були враження від пісні «Українська» у виконанні Толкачова О.В., Стьопіна Владислава, Кучер Вероніки та Кучер Яни.  Як завжди були неперевершеними учасники гурту «Кринички». У їхньому виконанні звучали мелодійні пісні «Україна – моя земля», «Синє небо, жовте поле» та «Святкова». Окремо журі відзначило спів Журавля Віталія учня 8 класу.  Не залишилися поза увагою гостей  і ведучі концертної програми учні 8 класу Гусак Анатолій та Плешкова Адріана, які виразно та емоційно читали поетичні рядки  про Україну, оголошували виконавців. Приємно було чути з вуст компетентного журі схвальні відгуки про майстерність наших учнів.

Від концерту  в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2017» всі отримали позитивні емоції та гарні враження.

Ніна Кравець, директор Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 Продовження тексту новини15.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад