А у нас, у дитсадку!.. Методичне об'єднання у "Малятку" м. Бершадь

10 лютого, у дошкільному навчальному закладі «Малятко» проведено районне методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп на тему «Економічне виховання дітей середнього та старшого дошкільного віку». 

 Економічні зміни в суспільстві ставлять перед педагогами дошкільної освіти задачу формування передумов економічної освіти, опанування дітьми економічних знань і практичних умінь у доступній формі. 

 Основною метою економіки для малюків є формування навичок та умінь раціонального використання та інтересу до матеріальних цінностей, розвиток економічного мислення, спонукання до ділової активності. 

 У рамках зустрічі було показано комплекси ранкових гімнастик із використанням сучасних здоров’язберігаючих технологій та атрибутів ( інструктор з фізичного виховання Ківак Л.О.), заняття в групах, теоретичний тренінг. Зокрема запропоновано заняття:

-       «Казка про діда Тараса і гроші» (сер.гр. «Пролісок» вих. Задорожна Л.В.), 

-       «Бюджет сім’ї» (сер.гр. «Червона Шапочка» вих. Осадчук І.І.), 

-       «Мандрівка до супермаркету» (сер.гр. «Зірочка» вих. Брик Н.І.), 

-       «Засідання клубу бізнесменів» (ст.гр. «Дзвіночок» вих. Степаненко Н.А.),

-       розвага-заняття «Економічний ярмарок» (ст.гр. «Чебурашка» вих. Янішевська Л.Д.). 

Шляхом ігрових ситуацій, дослідів, пошуків діти дізнавалися як раціонально розподілити сімейний бюджет, які витрати є необхідними, як зекономити кошти, які є види грошей, як купувати і продавати, де зберігати кошти, як планувати витрати, ввели в словниковий запас нові терміни та словосполучення. А головне, на заняттях формувалася здатність до економічного мислення, розвиток здорових матеріальних потреб, умінь розпоряджатися грошима, виховувалися почуття і риси ефективного господаря. 

Хочемо щиро подякувати батькам, які долучилися до організації та оформлення, допомогли у виготовленні дидактичного матеріалу та підтримали морально. 

Ми разом працюємо для всебічного розвитку наших дітей і наші зусилля дадуть гарні результати.

 

 

Лариса Корнелюк,  завідуюча ДНЗ «Малятко» м.БершадіПродовження тексту новини13.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад