«ЮНІСТЬ» у Верховній Раді

За ініціативи народного депутата Миколи Кучера, третього лютого, лідери районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», побували у найвищому законотворчому органі нашої держави - Верховній Раді України.

Після цікавої екскурсії по Верховній Раді, діти мали змогу поснідати у депутатській їдальні.

 Далі, відбулося спілкування із Миколою Івановичем. Дискусія була активною та досить цікавою. Із вступним словом звернувся до присутніх голова районної молодіжної організації Д. М. Сокур. Оксана Стаднійчук, голова районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», коротко презентувала діяльність лідерського руху Бершадщини. Учні цікавились багатьма питаннями: чи тяжка ноша в депутата,  як стати нардепом, які його повноваження та обов’язки. Спілкувались більше години.

Микола Іванович сказав, що він хоче, щоб діти успадкували країну, яка була б безпечною та процвітаючою, тому, вважає що ще з юного віку українці мають бути свідомими того, що відбувається у законотворчому органі держави. Він домагається для наших дітей більш відкритого світу з більшими можливостями. А, також, побажав, щоб лідери мужньо витримали усі труднощі і впевнено йшли у майбутнє.

На згадку про себе діти вручили народному депутату сувенір виготовлений власноруч.

Також, для лідерів була організована чудова екскурсійно-розважальна програма: екскурсія по місту, похід до музею води. Враженням дітей не було меж після того, як відвідали розважальний центр «ОКЕАН ПЛАЗА», де вони розважалися на різних атракціонах. Ну, і, звичайно, «МакДональдс»!

В кінці насиченого дня Микола Іванович зробив подарунок  кожній дитині.

Лідери подякували депутату за те, що він переймається проблемами дітей та проблемами їхнього регіону. Побажали Миколі Івановичу великих здобутків, нових ідей та мудрих рішень!

 Ніна Янчук, методист РМК Продовження тексту новини08.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад