ІІ Регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад»

2 лютого відбувся ІІ Регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад» за ініціативи та підтримки ГО «Соціальний центр МХП».

У форумі взяли участь: Лариса Білозір – депутат Вінницької обласної ради,  Павло Мороз – помічник народного депутата України Миколи Кучера, Наталя Гижко – керівник проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств», Оксана Швець – начальник управління Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Людмила Нецкін – координатор Програми по доступності ГО «Гармонія», Іван Стефанцов - голова Бершадської районної державної адміністрації, Михайло Бурлака – голова Бершадської районної ради, заступник міського голови та сільські голови, керівники бюджетних закладів та установ, а також директори ЗНЗ району, що висловили бажання взяти участь у 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Лариса Білозір, депутат Вінницької обласної Ради, звернула увагу на обласний конкурс розвитку територіальних громад, як один із найпростіших шляхів вирішення проблем розвитку сільських територій. Наталія Гижко , керівник проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств»,  детально розказала про активізацію грантової діяльності територіальних громад та особливості вимог та процедур написання аплікативних форм проектів обласного конкурсу.

Також перед присутніми  виступали: Павло Мороз - помічник народного депутата України Миколи Кучера, заступник голови правління Громадської Організації «Соціальний центр МХП»; Валентин Русначенко -начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації; Оксана Швець -  начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій Вінницької обласної державної адміністрації.

Особливо цікавим був виступ  Людмили Нецкіної з  Громадської Організації «Гармонія», що розповіла  про необхідність  інклюзії в усіх аспектах життя, та підтримку людей з інвалідністю, що є пріоритетом  14 обласного конкурсу проектів територіальних громад. Виступ  Івана Пустовіта, голови Красносільської сільської ради розкрив  практику впровадження грантових проектів в Красносільській територіальній громаді.

Форум проходив у режимі живого двостороннього спілкування. Присутні отримували вичерпні відповіді на свої питання, поради та підказки щодо написання  грантових проектів. Матеріали форуму акумульовані у відділі освіти та будуть  надані усім бажаючим. Запрошуємо адміністрації ЗНЗ та ДНЗ до співпраці!

 Продовження тексту новини05.02.2017 | Aдмін

Вернутись назад