Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить!

27 січня на базі районного методичного кабінету  відбулося чергове засідання районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність» на тему «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить!»

Зустріч проходила у рамках тижня Соборності України та пам’яті Героїв Крут. У заході взяли участь лідери усіх шкіл Бершадщини.

Відкриття зібрання, як завжди, розпочалося із проголошення девізу організації «Союз старшокласників «Юність». Вправа «У якому ти сьогодні образі?»  створила  позитивну  атмосферу засідання  та налаштування на роботу лідерів.

Практична  частина засідання  розпочалась  із слів Ліни Костенко:

«Тобі Україно, мій мужній народе,

складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку,

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!»

Далі, голова районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність» Оксана Стаднійчук провела вікторину «Державні символи України».

Під час зустрічі обговорювались стратегічні питання національно-патріотичного виховання молоді, шляхи підвищення рівня освіченості старшокласників, розвитку їх лідерських якостей. Так, було проведено експрес-діагностику лідерських здібностей. Після опрацювання результатів якої вияснилось, що більшість старшокласників ще з  дитячих років  завжди в числі перших. З віком їхній вплив на однолітків міцнів і особливо виявлявся у тяжкі хвилини.

Цікаві види роботи використовувались протягом  усієї зустрічі. Усіх присутніх зацікавила асоціативна гра «Аукціон цінностей», проведена координатором районної  організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність» Ларисою Тихонівною Криворуцькою.  Асоціативна гра дала змогу лідерам звернути увагу на те, що ситуації вибору життєвих цінностей досить різноманітні й часом є дуже складними. Для будь-якої людини, зокрема й лідера, надзвичайно важливо навчитися робити вибір і нести за нього відповідальність. 

На завершення засідання О. Стаднійчук , голова районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», провела вправу «Повтори за лідером».

Сподіваємось, що і в майбутньому засідання «Юності» будуть проходити у такій дружній атмосфері, які  принесуть  користь в освоєнні  нових знань  під час  навчання  лідерів.

 

Ніна Янчук, методист з виховної роботи РМК Продовження тексту новини30.01.2017 | Aдмін

Вернутись назад