Школа молодого вчителя математики

15 листопада 2016 р. в Бершадській ЗОШ І - ІІІ ступенів №2 методистом відділу освіти Бершадської РДА Криворукою Л.В. та головою районного методичного об"єднання вчителів математики Кушнір Л.С. було проведене засідання "Школи молодого вчителя математики". Тема засідання "Крок до педагогічної майстерності". В програмі роботи школи: педагогічний тренінг "Я крокую до майстерності", майстер-клас "Ігрові моменти на уроках математики", практичне заняття "Підготовка до сучасного уроку математики".

Директор Бершадської ЗОШ І - ІІІ ступенів №2 Ковальський В.М. ознайомив молодих учителів району з історією школи та проблемами сучасної освіти.

Кушнір Л.С. провела анкетування молодих учителів, а Криворука Л.В. ознайомила з пам’яткою роботи вчителя. Молоді педагоги опрацьовували психологічні ситуації, знайомилися з підходами до викладання окремих тем курсу математики. Девізом засідання служили слова В.Сухомлинського "У праці – честь і добре ім’я людини". Захід пройшов із застосуванням хмарних технологій. На завершальному етапі семінару  методист Криворука Л.В. підбила підсумки роботи заняття. Продовження тексту новини21.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад