Прекрасне у житті та у мистецтві

Відкрила двері учителям П'ятківська ЗОШ І –ІІІ  ступенів на чолі з директором школи Багнюком  Володимиром  Арсентійовичем,  де відбувся районний семінар – практикум учителів образотворчого мистецтва  «Формування естетичної світоглядної компетентності школярів шляхом художньо – творчої самореалізації та культурного самовираження».
Переступивши поріг школи, учасники  семінару були вражені  виставкою творчих робіт дітей. Заступник директора  школи з навчально – виховної роботи Світлана Броніславівна відкрила роботу семінару та презентувала роботу шкільного колективу.
Дзвінкоголосі, усміхнені учні привітали гостей візиткою  школи у  віршованій формі, яку підготував педагог – організатор Янчук Аліна Анатоліївна. Прозвучав також у їхньому виконанні мелодійний гімн школи.
Учителями образотворчого мистецтва району було  відвідано урок  Візнюк Світлани  Семенівни  у 6 класі на тему «Зображення на площині. Відтворення краси природи у пейзажному жанрі. Завершення в кольорі творчої підсумкової роботи  «Мій улюблений краєвид».  Разом з учнями учасники семінару  відчували,  захоплювалися, милувалися світом реальної природи, показаним у презентаціях. 


Атмосфера уроку просто зачаровувала. Плавно і непомітно учні  з учителем переходили від одного етапу уроку до іншого. Уміле поєднання поетичних фрагментів лише доповнили дивовижне бачення краси осені учнями. Саме на таких творчих уроках діти вчаться бачити світ  очима художника, а також  передавати  власні  почуття в барвах, лініях, кольорових плямах, вишуканих формах. Також для всіх колег району Світланою   Семенівною був підготовлений   оригінальний   майстер – клас  «Аромат кави та осені», який продовжив тематику проведеного урока.

Яскравим завершенням семінару став для учасників  тренінг  «Крокуємо до майстерності» з образотворчого мистецтва, який організувала Світлана Семенівна. Учителі району не лише показали ґрунтовні знання з предмету, але й продемонстрували професійну майстерність, кмітливість, розвиток технічних навичок, почуття колективізму.

Семінар став справжнім святом не тільки для учнів школи, але й для гостей,  які вкотре пересвідчились, що унікальним засобом формування емоційної сфери, образного мислення, художньо-творчих здібностей є мистецтво.

 

    Ніна  Янчук, методист РМК з виховної роботи  та предметів

художньо-естетичного циклу

 17.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад