Добро починається з тебе. Великокиріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік у жовтні 2016 року у Великокиріївській школі проводиться місячник милосердя «Роби добро, щоб кращим став цей світ».

До Дня працівників освіти учні школи привітали листівками і квітами усіх учителів-пенсіонерів з Днем учителя.

Учні 5 класу разом з класним керівником Молодецькою Л.П. надали допомогу по господарству учителю-пенсіонеру Білюзі Ніні Андріївні.

Учні 10 класу спільно з класним керівником Білоус О.О. допомогли по господарству вдові учасника бойових дій Швець Анастасії Порфирівні. А учні 8 класу відвідали й надали допомогу вдові учасника бойових дій Желізняк Федорі Іванівні.

У школі проведено акцію по збору коштів на лікування випускника школи Погребняка Андрія, який рятуючи товариша, був важко травмований на залізничній станції «Жмеринка». У ході акції зібрано 5050 грн., які передано матері хлопця.



Учні школи взяли активну участь у патріотичній акції «Зігрій солдата духмяним чаєм». Було виготовлено пакунки з духмяними травами 10 видів., до кожного пакунка учні вклали інформацію про цілющі властивості рослини, виготовили вітальні листівки з Днем захисника України.

Проведено щорічну благодійну акцію «П’ять картоплин», в ході якої зібрано 212 кг картоплі. Картоплю передано районній організації Товариства Червоного Хреста.

Протягом 5-7 жовтня 2016 року у школі проведено ярмарку солідарності. Активну участь у ній взяли усі класи. За виручені кошти придбано нові пластикові стенди «Небесна Сотня», «Воїни АТО» та фурнітуру для виготовлення патріотичних брошок учасникам АТО (патріотична акція «Кольори миру»).

 

 

Тетяна Соколюк, директор Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст.



30.10.2016 | Aдмін

Вернутись назад