Підбито підсумки атестації у 2016 році

29 березня, 5 та 7 квітня 2016 року пройшли засідання районної атестаційної комісії відділу  освіти Бершадської райдержадміністрації. 

Метою атестації було стимулювання безперервного підвищення рівня професійної майстерності та творчої ініціативи кожного педагога.

У цьому навчальному році атестувалось 180 педагогічних працівників. 38 педагогам підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», з них: 7 підтверджено і 2 присвоєно педагогічне звання «учитель-методист», 5 підтверджено педагогічне звання «вихователь-методист», 15 підтверджено і 8 присвоєно педагогічне  звання «старший учитель». 23 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та 1 – педагогічне звання «керівник гуртка-методист».

Атестувались і керівники закладів освіти: 9 директорів, 5 заступників директорів з навчально-виховної роботи та 3 заступники з виховної роботи, 8 завідуючих ДНЗ, 2 вихователі-методисти, 2 керівники позашкільних навчальних закладів, 1 методист ПНЗ та 1 завідувач ПМПК .

Атестація проходила за принципами  відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до кожного педагогічного працівника.

 Завідуюча Бершадським РМК Філімонова А.Г.Продовження тексту новини25.04.2016 | Aдмін

Вернутись назад