Мама, тато, я - спортивна сім'я

З нагоди Міжнародного дня сім'ї  у Джулинській загальноосвітній школі  I-III ступенів  проведено загальношкільне  спортивне свято « Мама, тато, я- спортивна сім'я». Метою  заходу є пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоровя дітей, згуртування учнівського та батьківського колективів.

У спортивних змаганнях взяли участь сім команд 1-4 класів . Кожна команда мала свою емблему та девіз, що підтримували спортивний запал учасників і спонукали до перемог.

Різноманітні конкурси допомагали дітям та їх батькам  проявити спортивні та організаторські здібності. Наші спортсмени стрибали з м’ячем, на скакалках,  влучно попадали у мішень. Кожен конкурс вимагав від учасників узгоджених дій, взаємодопомоги і взаємовиручки.  Батьки та діти  постійно підтримували  командний  дух.  Згуртовані команди  «Кульбабка»  родини  Мартинюків (класний керівник 1-А  класу  Сопільняк В. П.) та  «Веселка» сім‘ї  Ірговці (класний керівник 2-Б класу Середюк Н. І.)  здобули  блискучу перемогу в естафеті з м‘ячем, а веселі  команди  родини  Шляхівських («Сімейка» 1-Б класу, класний керівник Кіцул О. І.) та  родини Василюків  («Вікторія» 2-А класу,  учитель Гріщенко Л. М.) були неперевершеними на етапі «Сила в єдності».

Колектив 3 класу (учитель Івасик Г. В.) презентувала  команда «Спритні» родини  Петріянчуків, які перемогли у змаганнях з обручами.  Від 4-А класу (класний керівник Федоришина Л. О.) змагалася команда «Посмішка» сім‘ї     Перевозняків – Ковальових, яка найвлучніше попадала у мішені та перемогла у конкурсі «Мисливець».

У найцікавішій естафеті «Намалюй  будинок своєї мрії» перемогли «художники» родини Вітковських - Шпетних  4-Б класу (класний керівник Дяченко Г. А.), які влучно назвали свою команду  «Торнадо».     

Команду журі очолив учитель фізкультури Микитюк Ю.С. Допомагали йому педагог-організатор Яворська В. В. та шкільна медична сестра  Пончик А. П.

Яскравості, насиченості та витонченої піднесеності додав святу виступ танцювального колективу  «Веселка» під керівництвом Тарасенко Н. О., учасники якого оригінальними костюмами та акробатичними вправами підняли настрій всім присутнім.

Ведуча свята Гріщенко Л. М. разом зі своїми вихованцями, які декламували вірші, та музкерівником Ціхачем  В. О. створили  атмосферу позитивного настрою та урочистості, колоритності та неповторності.

Завершилося свято у Джулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів  нагородженням учасників почесними дипломами, квітами та призами.  Нагороди вручали директор школи Шевчук М. П. та заступник директора з виховної роботи Заміхора Л. А.

  Лариса Гріщенко, учитель

  початкових класів   Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст.21.04.2016 | Aдмін

Вернутись назад