Новорічна казка

Новорічні зимові свята, канікули – найулюбленіша пора  для дітей, яку вони чекають з нетерпінням. Традиційно 1-3 січня біля ялинки на центральній площі м. Бершадь відбуваються  новорічно-різдвяні святкування для дітей міста. Розважальну програму забезпечують загальноосвітні заклади міста та позашкілля.

Дід Мороз, Снігуронька, Баба-Яга та інші казкові персонажі  розважали малечу. Свято було сповнене дзвінкими піснями, новорічними віршами та запальними мелодіями. Конкурси, розваги, вікторини, веселі хороводи не давали замерзнути  дітворі та дорослим у по-справжньому зимові ранки. А які ж новорічні свята без солодощів, які конкурси без призів?.. Спонсором цьогорічних свят стала Бершадська міська рада, яка виділила 10 тис. грн. на придбання призів. Від імені дітей міста та їх батьків дозвольте висловити слова вдячності міському голові Кольченку М. І. та депутатському корпусу за новорічний настрій.

Канікули продовжуються, зимова казка триває. Запрошуємо усіх охочих взяти участь у різдвяних розвагах  біля красуні-ялинки у п’ятницю 8 січня о 12,00 год.

 

 

Оксана Тартачна, головний спеціаліст відділу освіти04.01.2016 | Aдмін

Вернутись назад