Учительська праця, що в творчість перейшла...

     Творчість як прояв новизни

                у створенні духовних і моральних цінностей

    потребує свободи і підтримки.

            Не помітити хоч маленьких проявів

творчості дитини та вчителя,

          на мій погляд, просто злочинно…

                                О. Захаренко

 Тема розвитку творчих здібностей учнів була наскрізною на уроках української мови та літератури на районному семінарі в Устянській ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Гостинно зустріла всіх учасників директор школи Гончарук Т. Д.,  відкрила роботу семінару та познайомила з планом його проведення.

У ході змістовної екскурсії вчителі району мали змогу познайомитися з історією школи, роботою бібліотеки, народознавчого музею. А діти, учасники агітбригади, охоче поділилися творчими знахідками та здобутками учнівського й педагогічного колективів.



Презентація кафедри вчителів української мови та літератури, яку підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Красиленко М. В., свідчить про те, що у школі працювали і працюють творчі, досвідчені педагоги-словесники, фахівці своєї справи.

Цікавими, змістовними, сучасними,  з елементами новизни виявилися й уроки, які відвідали учасники семінару. А це урок української мови  у 9 класі з теми «Основні види складнопідрядних речень. Складнопідрядне речення з підрядним означальним» (учитель Романченко В. Б.), у 5 класі з теми «Узагальнювальні слова при однорідних членах речення. Двокрапка і тире при узагальнювальних словах» (учитель Кустрич О. Д.) та урок української літератури у 7 класі з теми: «Григір Тютюнник. «Климко». Воєнне дитинство у повісті. Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи» (учитель Мазурик Л. Д.).

 Ці уроки дали змогу переконалися в тому, що Устянська ЗОШ І – ІІІ ступенів славиться творчим колективом учителiв, якi люблять свою справу, проявляють iнiцiативу у випробуваннi нестандартних методiв навчання, бажають просувати школу вперед згiдно з новими науковими вiдкриттями. І невипадково, учні Устянської школи стають переможцями районного, обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та мовознавчих конкурсів.

Хочеться закінчити словами: «Творча робота вчителя - це прекрасна, надзвичайно важка і дивовижно радісна праця».

 

 

 

Оксана Тартачна, головний спеціаліст відділу освіти 



21.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад