Семінар учителів математики

           10 листопада 2015 року у Бершадській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №2 відбувся семінар учителів математики.

Директор школи Ковальський В.М. привітав учасників семінару та презентував діяльність педагогічного колективу.

Методист відділу освіти Криворука Л.В. ознайомила присутніх із планом роботи семінару та зупинилася на роботі районної компенсаційної школи.

     Заступник директора з виховної роботи Байдалюк Н.Г. та

педагог-організатор Рівна Н.В з учнями 8-Б класу підготували

та презентували візитку школи. Заступник директора з

навчально-виховної роботи Титарчук М.Г. ознайомила і

з сайтом школи та наголосила на особливостях його створення.Другий блок семінару складала практична частина.    Вчителька математики Коновалова Г. В. провела урок алгебри в  7 – Б класі, на якому вивчали додавання і віднімання многочленів. Діти швидко розв’язували приклади, рівняння.  В кінці уроку вчителька заспівала чудову українську пісню.

      Наступний урок в 11-Б проводила голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії Кушнір Л.С. На бізнес-проекті діти дослідили застосування похідної в економіці, бізнесі, в повсякденному житті людини.

       Під час ігрової програми «У світі цікавої математики» учні  5-6 класів показали свою обізнаність у математичних ребусах, у знаках і правилах дорожнього руху. Позакласний захід підготувала вчителька Колісниченко Г.А.

       У третьому блоці семінару Кушнір Л.С. провела майстер-клас «Комп’ютер на уроці математики», під час якого ознайомила колег із застосуванням хмарних технологій. Колісниченко Г.А. розповіла про нову гру «Міксике»  для розвитку усного рахунку.

       Практичний психолог Якимишена А.В. провела психологічну хвилинку «Тайм-менеджемент  для педагога».

        На завершення семінару проведено обговорення уроків та позакласних заходів.

Методист відділу освіти Криворука Л.В. відзначила грунтовну підготовку педколективу до проведення семінару. 17.11.2015 | Aдмін

Вернутись назад