Всеуркаїнський диктант єдності

 

              9 листопада об 11 годині понад 2 000 учнів 5 – 11 класів та педагогічних працівників нашого району написали Всеукраїнський диктанту національної єдності, який присвячений Дню української писемності та мови. Варто зазначити, що цю акцію єднання підтримали працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

Це був ювілейний, п'ятнадцятий радіодиктант.      Цього року захід вперше транслювався не лише по радіо, а й по телебаченню. Традиційно диктант диктував автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко

       І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

        Радіодиктант об’єднав  усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу. Наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові. Ми єднаємося навколо мови!

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти                                                            Оксана Тартачна10.11.2015 | Aдмін

Вернутись назад