День скорботи

     22 червня 2015 року виповнюється 74 роки від нападу Німеччини на СРСР. Війна в історії українського народу  забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Ціна перемоги дуже велика, за роки Великої Вітчизняної війни загинули 26,6 млн. осіб, з них понад 15 млн. - мирні жителі. Великі втрати понесла Україна, на території держави загинуло понад 5,5 млн. мирного населення, на фронті загинули 2,5 млн. солдатів.
     22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Пам'ятна дата була встановлена згідно з Указом Президента України "Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні" від 17 листопада 2000 року № 1245/2000. 
      У всіх загальноосвітніх школах району 22 червня були приспущені державні прапори. 
 


     Працівники відділу освіти взяли участь у покладання квітів до Меморіалу  загиблим воїнам з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. У Джулинській, Тернівській, Флоринській школах пройшли мітинги-реквієм біля Меморіалів Слави.
     Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам'яттю  полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тієї далекої війни і сучасної, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу у далекому 1945- му  та відстоюють незалежність і територіальну цілісність України сьогодні.   
22 червня навіки залишаться в нашій пам'яті як День Великої Скорботи...
 


23.06.2015 | Aдмін

Вернутись назад