ГРАФІК звітування директора перед громадськістю за 2019-2020 н.р.
Відповідно ст.38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу МОН від 23 березня 2005 року N 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» в закладах освіти району відбудеться звітування керівників перед громад кістю згідно графіку:
№ | ЗОШ | Дата | Час | Місце проведення |
1 | Березівська ЗОШ І-ІІ ст. | 09 червня | 9.00 | школа |
2 | Бирлівська ЗОШ І-ІІ ст. | 12 червня | 10.00 | школа |
3 | Голдашівська ЗОШ І-ІІ ст. | 04 червня | 10.00 | школа |
4 | Дяківська ЗОШ І-ІІ ст. | 12 червня | 14.00 | школа |
5 | Кидрасівська ЗОШ І-ІІ ст. | 09 червня | 10.00 | школа |
6 | Кошаринецька ЗОШ І-ІІ ст. | 05 червня | 10.00 | школа |
7 | Крушинівська ЗОШ І-ІІ ст. | 10 червня | 10.00 | школа |
8 | М. Киріївська ЗОШ І-ІІ ст. | 12 червня | 10.00 | школа |
9 | Маньківська ЗОШ І-ІІ ст. | 11 червня | 9.00 | школа |
10 | Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 09 червня | 11.00 | школа |
11 | М’якохідська ЗОШ І-ІІ ст. | 11 червня | 11.00 | школа |
12 | Поташнянська ЗОШ І-ІІ ст. | 05 червня | 10.00 | школа |
13 | Ставківська ЗОШ І-ІІ ст. | 12 червня | 13.00 | школа |
14 | НВК с.Шумилів | 09 червня | 10.00 | школа |
15 | Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 12 червня | 10.00 | школа |
16 | Війтівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 червня | 11.00 | школа |
17 | В.Киріївська ЗОШ І-ІІІ ст. | 05 червня | 10.00 | школа |
18 | Красносільська Зош І-ІІІ ст. | 10 червня | 10.00 | школа |
19 | Лісничанська ЗОШ І-ІІІ ст. | 12 червня | 10.00 | школа |
20 | Осіївська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 червня | 11.00 | школа |
21 | П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ст. | 12 червня | 12.00 | школа |
22 | Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 09 червня | 11.00 | школа |
23 | Серединська ЗОШ І-ІІІ ст. | 05 червня | 10.00 | школа |
24 | Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 05 червня | 9.00 | школа |
25 | Устянська ЗОШ І-ІІІ ст. | 05 червня | 10.00 | школа |
26 | Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст. | 10 червня | 10.00 | школа |
27 | Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ОТГ | 10 червня | 10.00 | школа |
| Теофилівська філія | 12 червня | 11.00 | школа |
| Тирлівська філія | 12 червня | 11.00 | школа |
28 | Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 червня | 10.00 | школа |
29 | Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 | 12 червня | 12.00 | школа |
30 | Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 05 червня | 11.00 | школа |
31 | Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 | 24 червня | 11.00 | школа |
04.06.2020 | Aдмін