Крок за кроком до громадської активності

     26 – 28 грудня 2014 року у Вінниці проходила третя обласна Академія управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування Вінниччини на тему: «Крок за кроком до громадської активності».
Бершадський район представляли голова Бершадської організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», учениця Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів - Оксана Стаднійчук та її координатор Лариса Криворуцька.
      На пленарній частині лідери були активними учасниками круглого столу за участю представників громадських організацій: благодійний фонд «Подільська громада», регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини», Вінницька обласна громадська організація «Територія мам». 
      Упродовж трьох днів лідери займалися на тренінгових заняттях, які їм проводили спеціально підготовлені тренери, брали активну участь у ділових іграх. Але найбільше позитивних вражень та емоцій діти отримали побувавши на Лідерському бал-маскараді, який відбувся у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної. Свої побажання, пропозиції та привітання із новорічними святами лідери залишили на газеті «У лідерському колі друзів», яку виготовили самі.
За таку чудову організацію та проведення Академії управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування, від усієї душі, хочеться подякувати Людмилі Петрівні Заєць – координатору ВОРС та Анні Марущак – голові ВОРС.
 


Продовження тексту новини30.01.2015 | Aдмін

Вернутись назад