Круглий стіл для заступників з начально-виховної роботи

      16 січня 2014 року  на базі районного методичного кабінету відбувся «круглий стіл» з питання реалізації комплексних заходів з патріотичного виховання учнівської молоді.  В засіданні брали участь головний спеціаліст відділу освіти Тартачна О.М., методисти районного методичного кабінету Когут О.М., Романчук І.П., Янчук Н.О. та заступники директорів з виховної роботи, начальник відділу внутрішньої політики Руденко Р.В. і начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Вєтров І.Л.
      Головний спеціаліст відділу освіти О.М.Тартачна розповіла про виховну систему Бершадського району: досягнення, проблеми та перспективи. О.М.Когут повідомила про результати реалізації заходів Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької  області на 2010-2014 роки. Про результати загальнодержавних профілактичних заходів з учнівською молоддю  повідомив начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ігор Леонідович. Актуальним було питання діяльності органів учнівського врядування в районі та загальноосвітніх навчальних закладах.  Н.О. Янчук висвітлила роботу дитячих учнівських організації та районної організації лідерів учнівського врядування «ЮНІСТЬ».  Також, Ніна Олексіївна повідомила про роботу в нашій області скаутської організації Станиця-Вінниця-Пласт. З метою популяризації  скаутського руху, що має більш як 100-річну історію, представники пластунів відвідають наш район 1 лютого 2015 року.
 


      Діє в районі і  Ліга шкільних омбудсменів, створена в 2013 році. Роботу, плани на майбутнє шкільних захисників прав дитини висвітлила методист О.М. Когут.  Готується пакет установчих документів для реєстрації Ліги як районної дитячої організації. 
     Начальник відділу  з питань внутрішньої політики Р.В. Руденко повідомила про формування Молодіжної ради при голові Бершадської РДА та запросила до співпраці.
Романчук І.П. висвітлила благодійницьку діяльність учнівських та педагогічних колективів району.                         Традиційно школах району проходять такі акції, ініційовані  освітянами: «Перше вересня», «П'ять картоплин», «Подаруй дитині радість читання», «Святий Миколай» та «Серце до серця». Цьогоріч найактуальнішою була волонтерська допомога учасникам АТО. 
       Працівниками відділу освіти та РМК  підготовлено виставку напрацювань з питання ведення документації, представлені  кращі зразки  інформацій зі шкіл, звітні матеріали.
          Нетрадиційні форми  спілкування  були задіяні  в ході проведення наради: розшифровували слово «ВОЛОНТЕР», створюючи асоціативний кущ,  «мікрофоном» підбивали підсумки. Усі виступи супроводжувались презентаціями, які висвітлювали роботу власне навчальних закладів. Загалом, нарада пройшла у дружній та невимушеній атмосфері.
 


30.01.2015 | Aдмін

Вернутись назад