Конкурс читців авторських віршів

      У грудні 2014 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3  вперше було проведено районний конкурс читців авторських віршів «З Україною в серці». Конкурс проходив за двома віковими категоріями:   учні 3- 6 класів   та   учні 7-11 класів.
       У конкурсі брали участь 36 учнів із 16 загальноосвітніх шкіл району. 15 учнів стали переможцями  та призерами. 
      Урочисте відкриття районного конкурсу «З Україною в серці!» підготували учні Бершадської загальноосвітньої школи №3. Цікавим, змістовним доповненням була відео-презентація патріотичного характеру, що супроводжувала  авторські виступи. Більшість конкурсантів читали свої вірші під музичний супровід, що підсилювало сприйняття. Тематика поетичних творів була досить різноманітною: оспівування краси рідного краю, рідної землі, милозвучність  української мови, прославляння подвигів героїв сьогодення та роздуми над трагічними подіями, що відбуваються  на сході України. У всіх поетичних творах звучала віра в краще майбуття, в майбутнє України під мирним небом. 
 


       Читали власні вірші і члени журі.
       Усі учасники конкурсу отримали Грамоти та Подяки відділу освіти  Бершадської райдержадміністрації та подарунки.  Спонсором поетичного зібрання була  Шевчук Вікторія Василівна, директор магазину «ОСВІТА». 
       Це було свято краси та могутності  українського слова, патріотизму і нескоренності молодого покоління, доброти та віри в майбутнє. 
       Під час урочистого закриття конкурсу  в залі лунали вигуки справжніх патріотів своєї держави   «Слава Україні!»  -   «Героям слава!».

Спиніться! Я прошу. Я Вас благаю!
Домовтесь. Зупиніть війну!
Ви чуєте! Я миру вимагаю.
Живою залишіть Україну мою.
 
Учень 8 класу Дяківської ЗОШ І-ІІ ст.
 
 
Тартачна О.М.,  головний спеціаліст відділу освіти 
 


18.12.2014 | Aдмін

Вернутись назад