Семінар учителів історії та правознавства

       5 грудня 2014 року на базі Маньківської школи  I-II ступенів відбувся кущовий семінар учителів історії та правознавства на тему: «Розвивальна діяльність на уроках історії, формування в учнів ключових та предметних компетентностей на рівні, що відповідає віковим особливостям учнів.»
       Вся шкільна дружна родина зустріла учасників семінару. Учнівський та педагогічний колективи Маньківської школи - активні учасники волонтерської діяльності. Вже неодноразово вони передавали листи і малюнки, їжу і теплі речі захисникам у зоні АТО. Директор - Петренко Тетяна Олексіївна, разом із маленькими ведучими,  провели екскурсію для вчителів історії шкільними коридорами, презентували оновлену світлицю. 
 


       Відповідно до нового Державного стандарту освіти вже другий рік під час викладання історії проводяться практичні уроки. Вперше практичний урок у 6 класі на тему «Розвиток освіти  та науки  в Стародавньому Китаї» був презентований на семінарі. Учитель історії Дзьобко Тетяна Миколаївна правильно та чітко організувала роботу на уроці,чергувала самостійну роботу учнів з роботою в групах, опрацьовування історичних документів із переглядом комп’ютерної презентації. 
       Тетяна Олексіївна презентувала для гостей школи виховний захід «Я-частинка України» на який були запрошені мати бійця АТО – Харковенко Лідія Анатоліївна та колишній учень Маньківської ЗОШ I-III ступенів – солдат-контрактник Бровченко  Вадим Анатолійович. Захід мав загальношкільний масштаб і був проведений на високому професійному рівні. Учасники семінару і гості не залишались байдужими до патріотичної дитячої творчості. Після флешмобу учні продемонстрували синьо-жовте знамено з вдячними підписами бійців антитерористичної операції, що напередодні отримали волонтерську допомогу. 
       Логічним завершенням зустрічі стало виконання Гімну України усіма присутніми.

Когут О.М., методист РМК          
 


10.12.2014 | Aдмін

Вернутись назад