Семінар учителів світової літератури

     28 листопада на базі Берізкобершадської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар вчителів світової літератури на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках світової літератури шляхом використання  інтерактивних методів навчання». В роботі семінару брали участь учителі загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів.
    Гостей привітно зустрів директор школи Дяченко М.П., заступник директора Сасюк Г.В., педагогічні працівники, школярі. Учні презентували свою школу.  Микола Петрович провів екскурсію по школі, під час якої школярі представили кімнату бойової та трудової слави, кімнату народознавства. 
 

      Учитель світової літератури Трачук Г.В. провела на високому рівні уроки світової літератури в 5 та 9 класах на тему «Генріх Гейне «Задзвени із глибини…» Втілення краси весняної природи у вірші, зв'язок з фольклором» та « Вільгельм Телль і Геслер: причини і характер протистояння». Учасники семінару мали можливість побачити шкільну виставу «Сором не знати, гріх не згадати», яку підготувала учитель разом з учнями школи. 
   За круглим столом учителі обговорили відвідані уроки та виховний захід. Кожному з присутніх Ганна Валентинівна подарувала  власноруч виготовлений «Довідник школяра». Керівник методичного об’єднання учителів світової літератури Вишинська О.П. ще раз наголосила вчителям  про обов’язкові види контролю в І семестрі навчального року. Методист РМК Куцак В.В. звернула увагу на правильність ведення записів в класних журналах, перевірку учнівських зошитів. 
    Учасники семінару відмітили плідну працю педагогічного колективу школи.  

Куцак В.В., методист РМК.,
Вишинська О.П., керівник МО 
 


05.12.2014 | Aдмін

Вернутись назад