Школа молодого вихователя

      28.11.2014.на базі дошкільного навчального закладу «Колосок» с. Флорино відбулося засідання «Школи молодого вихователя» дошкільних навчальних закладів району за темою: «Навчаємо дітей переказувати».
      Молоді вихователі району мали змогу переглянути заняття в середній групі (вихователь Шелест А.С.) та в старшій групі (вихователь Краснєєва О.В.), в ході яких досвідчені вихователі розкрили методику навчання дітей переказувати. В середній групі – переказ за ілюстраціями, в старшій – переказ за моделями, з використанням схем-піктограм.
      Адміністрація ДНЗ «Колосок» запропонувала всім присутнім переглянути відеопрезентацію театралізованої діяльності ДНЗ.  
 


       Під час проведення круглого столу методист РМК Н.Є.Свистун надала присутнім методичні рекомендації з питань розвитку мовлення дітей, методист ДНЗ «Колосок» Г.В.Гайдученко ознайомила молодих спеціалістів з методичними рекомендаціями щодо навчання дітей переказувати. Керівник школи молодих спеціалістів району О.І.Шевчук провела з присутніми тренінг « Використання дидактично-тренувальних вправ, схем, малюнків, піктограм, макетів у навчанні дітей переказувати».
      Вихователь ДНЗ «Колосок» Дісяк Ю.О. презентувала виставку дидактичного та розвивального матеріалу з питань розвитку мовлення дошкільників та навчання дітей переказувати. 
                                                                        Методист РМК Свистун Н.Є.
 


05.12.2014 | Aдмін

Вернутись назад