Турнір з армспорту

02 березня 2019 року в м. Бершадь відбувся турнір з армспорту серед юнаків і дівчат,  присвячений пам’яті воїну-інтернаціоналісту  В.В.Кушніру, який загинув виконуючи свій військовий обов’язок на території республіки Афганістан.
      Участь взяли більше 30 учасників. Метою чемпіонату  було відбір кращих спортсменів для у часті у обласних і Всеукраїнських змаганнях , а також пропагування здорового способу життя, популяризація армрестлінгу як масового виду спорту.

За підсумками змагань спортсмени продемонстрували хороші результати.
Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Скрипник Олександра і Демчук Євген (Війтівська ЗОШ) , Кравчук Вікторія (Флоринська ЗОШ), Михальченко Олег (Красносільська ЗОШ), Євич Леонід (П’ятківська ЗОШ).
     1 загальнокомандне місце посіли спортсмени Флоринської школи, друге місце посіла команда П’ятківської школи, третім призером змагань стали учні Красносільської школи. Команда переможець  нагороджена кубком.
     Учасники , які стали переможцями і призерами змагань у своїх вагових категоріях нагороджені грамотами.