ПЕРШІ ПЕРЕМОГИ ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ “МІРАЖ”

13 жовтня учні нашої школи, які є учасниками хореографічного колективу “Міраж” взяли участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі  “Gold star fest”, який відбувся у м. Київ на території Київського національного  університету  будівництва і архітектури.
Маса хвилювань та емоцій, велика сцена та журі,сильні конкуренти: все це було невід’ємною  частиною конкурсу. Та, не дивлячись ні на що, ми прагнули до перемоги.


Після виступу (під час очікування результатів) дітки відвідали McDonald's, прогулялись чудовим парком біля університету, дехто відвідав Книгарню. Кожен проводив час відповідно свої інтересів.
Оголошення результатів конкурсу було найбільш хвилюючим моментом. Хвилини оголошень конкурсантів, здавалось, тягнулись годинами. І ось цей момент: ”Хореографічний колектив “ Міраж” з танцем  “Французький  вальс”  нагороджується Кубком та дипломом II-го ступеня.”
Радість, щастя та позитивні емоції переповнювали наших юних танцюристів та їх батьків.
Одразу після виступу було вирішено провести для діток корисну та пізнавальну екскурсію  в Національний музей історії України у Другій світовій війні. Найбільше враження у юних артистів було звичайно від  монументу  “Батьківщина-мати“,яка є головною будівлею Меморіального комплексу. Виставка бойової техніки, п’ятиметрові  бронзові композиції, які ніби зараз оживуть, чаша “Вогонь Слави“, інсталяція  “ Україна…Війна…“ не залишили байдужими навіть найменших учасників хореографічного колективу.
 Щиро дякуємо художньому керівникові Коновал Олені Василівні за гарний танець та чудово проведений час.Вітаємо переможців і бажаємо успіхів!
Тетяна Мовчан, мама учениці 4-А класу БЗОШ І-ІІІ ст. №3 Мовчан Анни, учасниці хореографічного колективу "Міраж".


29.10.2018 | Aдмін

Вернутись назад