Кубок з малого футболу у юних бершадчан

Комунальною організацією «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник» проведено відкритий турнір з малого футболу серед дітей 2006 року народження.
Змагання проходили з 23.09.2018 по 15.10.2018 року.
Участь взяли 5 команд: Бершадська РДЮСШ «Ровесник» Вінницької області, ДЮСШ м. Благовіщенське Кіровоградської області, ДЮСШ Теплик Вінницької області та дві команди ДЮСШ «Локомотив» м. Гайворон Кіровоградської області.

Турнір пройшов у два кола. Протягом змагань діти побували в м.Благовіщенське, м.Гайворон та смт. Теплик, а 15 жовтня у місті Бершадь відбувся фінальний етап змагань.
Зігравши вісім матчів наша команда виграла сім разів та один раз зіграла у нічию. В результаті КО «РДЮСШ «Ровесник» посіла перше місце. Друге місце виборола команда ДЮСШ «Локомотив» м.Гайворон. Третє місце зайняла спорт школа Благовіщенське, четвертими були ДЮСШ Теплик.
Всіх переможців та учасників змагань нагороджено медалями та грамотами, а вихованці спортивної школи «Ровесник» отримали кубок.