Підвищення енергоефективності в будівлі Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Болюча тема великих затрат на обігрів приміщення, звісно, не оминула і село Баланівку.
Будівельні норми 1967 року та господарський метод побудови школи не задовольняє нинішні вимоги щодо  збереження тепла. Стіни не мають вологоізоляції та якісного утеплювача, а вікна з дерев’яними рамами за 45 років втратили міцність і щільність та не створюють перешкод рухові повітря. Таким чином, більше 30% виробленого котельнею тепла постійно втрачається.
Проблема  дотримання санітарних норм з температури в зимовий період  завжди знаходиться в полі зору директора школи, райдержадміністрації, відділу освіти, районної СЕС, але забезпечити +18С в класах досить проблематична з кількох причин:
1.    Невисокий ККД малоефективних старих котлів.
2.    Низька якість вугілля.
3.    Невідповідна дозвільна норма вугілля на добу (сезон).
4.    Втрати тепла через вікна та стіни.
Попри відсутність реальних стимулів до економії коштів платників податків на енергоносії  та збереження виробленого тепла, керівники шкіл, завгоспи, батьківський комітет постійно  переймаються цим важливим питанням.
Постійна проблема нестачі бюджетних коштів  змушує керівника школи шукати інші джерела фінансування  корисних задумок.
Так у 2011-2012 навчальному році в Баланівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на ремонти, облаштування території школи, побудову внутрішніх туалетів та ін. використано біля 80 тисяч гривень, але щоб довести матеріально-технічний стан школи до рівня навчального закладу, скажімо, Польщі, то зусиль слід докласти надзвичайно багато. Ілюзій щодо виділення необхідного фінансування ми не маємо, тому настійно продовжуємо шукати позабюджетні кошти.
Наводимо гарний приклад співпраці з представниками бізнесу та батьківським комітетом. На території села Баланівки орендує землю ПрАТ «Зернопродукт » МХП, який очолює Кучер Микола Іванович – благодійник та меценат Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Люті морози 2012 року змусили директора школи зібрати за стіл перемовин учасників навчально-виховного процесу та вирішувати питання заміни старих дерев’яних вікон на металопластикові. І проблема  вирішилась позитивно : склали домовленість – батьківський комітет замінює  в класі 2 вікна, підприємці – 1.
 На сьогодні освоєно 7 тисяч гривень, наданих ПрАТ «Зернопродукт » МХП, та 50 тисяч 920 гривень батьківських коштів. За місяць замінено 25 вікон.
Загалом по школі із 156 вікон  45 замінено на металопластикові. Тож поле діяльності ще велике.
Хочемо подякувати  підприємцям Кучеру М.І., Плахотному М.Д., Панасюку Ю.А., класним керівникам, батькам, усім, хто причетний до цієї благородної справи з благоустрою рідної  школи.

Острук О.О., директор Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Шановні користувачі!

На цій сторінці ви можете залишити свої звернення до керівництва та працівників відділу освіти. Ви обов'язково отримаєте відповідь (коментар) на сайті або отримаєте відповідь по електронній пошті.


Сторінки: 123 ... 12
Где открыть расчетный счет?(19.10.2021г. 22:52)
top-kreditka.ru Коментарі
Добрый день!
Друзья, кто нибудь открывал счет для бизнеса через веб портал: https://top-kreditka.ru/otkryt-raschetnyj-schet-dlya-biznesa-v-banke-onlajn/?
Очень удобные условия предлагают, но отзывов нигде не могу найти...
Если кто оформлял здесь? Расскажите о вашем опыте!
Где открыть расчетный счет?(19.10.2021г. 22:38)
top-kreditka.ru Коментарі
Всем привет!
Друзья, кто нибудь регистрировал расчетный счет через сайт: https://www.top-kreditka.ru/otkryt-raschetnyj-schet-dlya-biznesa-v-banke-onlajn/?
Очень приемлимые условия предлагают, но отзывов нигде не могу найти...
Может быть кто нибудь оформлял тут? Расскажите о вашем опыте!
Поставщик детской одежды оптом №1(16.10.2021г. 0:50)
de-corp.ru Коментарі
Здраствуйте, меня зовут Ольга. Сегодня я хочу рассказать вам о интернет-магазине где можно приобрести детские майки оптом.
С клиентами, работающими в Крыму компания сотрудничает уже более десяти лет.
Минимальный заказ составляет всего пять тысяч рублей.
Если сумма заказа более 10 тысяч рублей, то доставка заказа осуществляется бесплатно нашей транспортной компанией в Керчь.
На портале sevastopol.de-corp.ru действует система накопительных скидок.
Благодяря тому, что компания является прямым поставщиком детской одежды от турецких фабрик, цены на поставляемую детскую одежду остаются минимальными на всей территории Крым.
Весь товар, который вы можете увидеть в интернет-каталоге компании есть в наличии. Обновление каталога товаров производится ежедневно.
Для того, чтобы начать сотрудничество с компанией Детская Корпорация вам требуется зарегистрироваться на сайте:sevastopol.de-corp.ru/, после чего с вами свяжется менеджер компании, который расскажет подробные условия сотрудничества.
Доставка заказа в Севастополь осуществляется один раз в неделю.

Спешите зарегистрироваться уже сейчас!
Компания Детская Корпорация - поставщик успеха вашего бизнеса!
Поставщик детской одежды оптом №1(15.10.2021г. 16:44)
de-corp.ru Коментарі
Здраствуйте, меня зовут Светлана. Сегодня я хочу рассказать вам о сайте где продают одежду в школу оптом.
С клиентами, работающими в Краснодаре компания сотрудничает уже более 10 лет.
Минимальная стоимость заказа составляет всего пять тысяч рублей.
Если сумма заказа более 10 тысяч рублей, то доставка товара производится бесплатно нашей транспортной компанией в Крым.
На портале krasnodar.de-corp.ru действует система накопительных скидок.
Благодяря тому, что компания является прямым поставщиком детской одежды от турецких фабрик, цены на поставляемую детскую одежду остаются минимальными в Крым.
Весь товар, который вы можете увидеть в интернет-каталоге компании есть в наличии. Обновление каталога товаров производится каждый день.
Для того, чтобы стать клиентом компании вам требуется пройти процесс регистрации на сайте:krasnodar.de-corp.ru/, после чего вам позвонит менеджер компании, который расскажет подробные условия сотрудничества.
Доставка заказа в Краснодар производится 1 раз в 7 дней.

Спешите начать сотрудничество уже сейчас!
Компания Детская Корпорация - поставщик успеха вашего бизнеса!
doctor-61.ru(11.10.2021г. 21:52)
doctor61Rep Коментарі

нарколог на дом

Залишити звернення

*Ім'я:
*Email:
*Тема звернення:
*Текст звернення:
*Сума цифр числа шифр підтвердження рівна
* - обов'язково для заповнення.