Семінар завідуючих ДНЗ

              27.05.2014року на базі дошкільних закладів «Світлячок» «Мрія» с. Війтівка відбувся районний семінар завідуючих та методистів  ДНЗ на тему: «Розвиток креативності засобами тактильної педагогіки», в якому брала участь сільський голова М. В. Замкова.   

Учасників семінару ознайомлено із програмно-методичним забезпеченням у групах, методичному кабінеті, розвивальним середовищем на спортивно-ігрових майданчиках.   Також представлено виставку робіт вихователів, дітей та батьків «Майстри та майстрики».    У ході семінару присутніми було переглянуто заняття, режимні моменти. 

Цікаво і нетрадиційно було представлено вихованцями і педагогами ДНЗ «Мрія» розвагу «Права в сюжетах казок» (старша гупа «Ромашка», вихователь Дяк Н.П.)  У ході обговорення досвідом роботи з питання «Розвиток креативності засобами тактильної педагогіки» поділилися вихователь-методист Клебанська А. П. та вихователь ДНЗ «Світлячок» Козір Н.М.              Методист РМК з дошкільної освіти Цимбалюк М. М. інформувала про форми роботи з батьками по тактильному розвитку.         

Методист РМК Свистун Н. Є. надала методичні рекомендації як використовувати методику ТРВЗ в тактильні педагогіці.

 

Вихователь-методист ДНЗ «Світлячок», «Мрія» с.Війтівка

Клибанська Алла Петрівна30.05.2014 | Aдмін

Вернутись назад