Весна - пора благодійності

      «Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, навесні, починаючи з 2006 р.

Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів держави. Обладнання вже допомогло дітям з вадами слуху та зору, недоношеним новонародженим дітям, а також дітям хворим на цукровий діабет.
Щороку благодійна акція проходить у всіх областях України і супроводжується проведенням концертів, вистав, конкурсів за участю учнівської та студентської молоді, членів різних громадських і благодійних об'єднань. До речі, три останні роки Вінницька область лідирує за кількістю зібраних коштів. 
          В  період з  07 квітня по  28 квітня  2014 року  в  усіх загальноосвітніх закладах Бершадського району  проводилась ІХ Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”  під гаслом «Я хочу бачити життя!»,  метою якої є збір коштів для дітей з вадами зору.Проведено роз´яснювальну роботу щодо мети та актуальності з  396 класними колективами. Волонтерами  обрані  працівники шкіл з числа учителів, педагогів-організаторів, медичних сестер. Їх місія - суспільний збір коштів у спеціальні скриньки.
 
 
        Загалом, навчальні заклади району зібрали 10159 грн, з яких 8001 грн перерахували на благодійний рахунок «Кредобанку» та 2158 грн надали адресної допомоги хворим дітям . Найактивнішими були учні та педагоги Кидрасівської, Берізкобершадської, Шумилівської, Лісничанської, Мяхідської, Березівської, Серебрійської загальноосвітніх шкіл, які незважаючи на невеликі колективи,  зібрали найбільші суми в перерахунку на кількість учнів. Вагомий внесок зробили також Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (зібрали 660 грн), Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст. (535 грн), Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст. (502 грн), Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.(500 грн) .
 
 
          В рамках акції по школах відбулися різноманітні просвітницькі та виховні заходи. 
 
 
Тематичні виховні години або години спілкування на теми: «Людина починається з добра», «Без добрих справ немає доброго імені», «Добрі вчинки роблять життя кращим», «Співчуття – перший крок до людяності» проведені в Кидрасівській, Малокиріївській ЗОШ І-ІІ ступенів та Бершадській №1, П´ятківській, Тернівській, Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів; уроки доброти «Будьмо милосердними», «Добро врятує світ» відбулися у Серединській ЗОШ І-ІІІ ст. Бесіди, усні журнали на тему «Не будьмо байдужими до чужої біди» з учнями початкових класів проведені в Кошаринецькій, Поташнянській ЗОШ І-ІІ ст, Бершадській №2, Лісничанській, Серединській, Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ст. 
 
 
Тренінгові заняття підготували практичні психологи в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 («Все в моїх руках»), Тернівській ЗОШ І-ІІІ ст. («Відчуй себе слабкозорим»); дискусії за «круглим столом» - в Малокиріївській ЗОШ І-ІІ ст., П´ятківській ЗОШ І-ІІІ ст.
 
 
Конкурси малюнків, плакатів, рекламних постерів пройшли в більшості шкіл; загальношкільну газету «Допоможемо зберегти зір» випущено в Кошаринецькій ЗОШ І-ІІ ст. , радіогазету  «Віддам частинку свого серця» підготували в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст.№1.Оригінально підійшли до проведення благодійної акції учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст., організувавши доброчинні дискотеки з конкурсами, аукціонами, лотереєю. Спортивні змагання приурочили до акції «Серце до серця» в Бирлівській, Кидрасівській І-ІІ ст. та Осіївській ЗОШ І-ІІІ ст.
 
 
         Спасибі  усім небайдужим педагогам, учням, батькам за активну участь у благодійній акції «Серце до серця». І пам´ятаймо, бути добрим – благородно. Але показувати іншим, як бути добрим та милосердним, – ще благородніше.
 
 
 
Методист  РМК  Романчук Ірина Петрівна
 30.04.2014 | Aдмін

Вернутись назад