Використання здоров'язберігаючих технологій на уроках з метою збереження здоров'я учнів як найвищої соціальної цінності

Під такою назвою пройшов семінар учителів основ здоров'я на базі Красносільської  ЗОШ  І-ІІІ ст. Учасників семінару вітали адміністрація школи та учасники агітколективу «Дівчата»  з виступом «Ми за здоров'я!»

Учителі відвідали  2 різнопланові уроки та познайомились із досвідом роботи Михальченко Тетяни Василівни і Панченко Оксани Миколаївни. На уроці в 6 класі по темі «Безпека при користуванні засобами побутової хімії» діти не лише вивчали    правила  використання різних синтетичних речовин у побуті та їх маркування,  але й отримали навички щодо оформлення та зберігання домашньої аптечки (за допомогою медичної сестри Гончар О.М.), використання природних замінників шкідливих хімічних речовин.

 Метою уроку у 10 класі з теми «Гендерні відносини як соціальне явище» було формування соціальної та духовної складової здоров'я підлітків.  Урок проведено з елементами тренінгу, через  постійний діалог  між учителем та учнями. Оксана Миколаївна  розкрила  проблему гендерної рівності через інтерактивну гру «Ми-різні, ми-рівні», використала міжпредметні зв'язки з літературою, правознавством, історією, психологією.

Практичний психолог школи Савченко Н.В. запропонувала учасникам семінару участь у тренінговому занятті «Шлях до себе», як спосіб профілактики емоційного та професійного вигоряння, психологічного розвантаження педагогів.

Учителі основ здоров'я району дякують колективу Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. за організацію змістовного семінару.

 

Ірина Романчук,  методист РМКПродовження тексту новини26.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад