День лісництва в Сумівській школі

21 березня 2018 року у Всесвітній день лісівництва до Сумівської школи завітали шефи Краснєєв М.В., Гуз А.О., сільський голова с. Сумівка Дзюбенко Т.М та учні Кошаринецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» хотіли привернути увагу до його величності лісу, ще раз наголосили на тому, що ліс – друг людини, допомагає вижити усьому живому на Землі, закликали усіх: дорослих, школярів, жителів сіл Сумівки та Кошаринець стати учасником акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», посадити своє дерево, кущ, квітку. Вихованці учнівського лісництва провели цікаву екскурсію в еколого-просвітницькому шкільному центрі про життя лісу.

З цікавою інформацією про ліс та його мешканців, про необхідність збільшення лісистості, про догляд за лісом звернувся до учасників заходу директор ДП «Бершадський лісгосп» Краснєєв М.В., щиро подякував вихованцям учнівського лісництва за допомогу лісничий Сумівського лісництва Гуз А.О. та сільський голова Дзюбенко Т.М.

Зі словом на захист рідної природи виступила шкільна екологічна агітбригада «Сполох». Діти з цікавістю переглянули презентацію «Перелітні птахи», наостанок діти переглянули відеофільм «Ліс – багатство країни».  Разом з учнями пізнавальний екологічний захід готували вчителі-наставники: Бабій І.В., Грабовська Т.Л., Бурянчик А.І., Маценко М.М., Подосовська І.О..

 

Галина Гуз, директор Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенівПродовження тексту новини26.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад